راهنمای خرید و فروش

خرید حضوری

جهت خرید حضوری می توانید با هماهنگی قبلی(به دلیل شرایط کرونا) به فروشگاه یا دفتر پیانو بنان مراجعه کنید.

نحوه خرید از پیانو بنان؟

شما میتوانید پس از تصمیم گیری جهت خرید ، محصولات مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه نمایید و در آخر به قسمت تسویه حساب بروید. در هنگام سفارش میتوانید تعداد کالای مورد درخواست خود را تغییر دهید یا محصولی را از لیست حذف نمایید. لطفا توجه داشته باشید پس از هر تغییری از دکمه بروز رسانی سبد خرید استفاده نمایید تا لیست سفارش شما بهروز گردد. در مرحله بعد اطلاعات سفارش خود را تکمیل کنید، لطفا توجه داشته باشید تمامی فیلد های ستاره دار در فرم ثبت نام و یا اطلاعات کاربری باید تکمیل گردند. در حین سفارش شیوه تحویل کالا به صورت سیستمی متناسب با محل شما اعلام می گردد. پس از تکمیل کردن فرم ثبت سفارش، فاکتور فروش برای شما صادر می شود، و کالا با شرایط انتخابی شما ارسال می گردد. لطفا توجه داشته در پرداختهای آنلاین، پس از فشردن دکمه پرداخت، به درگاه بانکی ما  متصل می شوید و نسخه اصلی فاکتور – یا همان کاغذی – به همراه بسته برای شما ارسال می گردد.

مدت زمان ارسال

پیانو بنان ارسال به سراسر نقاط ایران دارد.کالاهایی که در انبار تهران پیانو بنان موجود باشد تحویل در تهران زیر 4 ساعت انجام میشود.تحویل کالا در شیراز هم عینا تهران میباشد.بدیهی است که تعداد سفارشات آن روز نیز در مدت زمان تحویل کالا بی تاثیر نخواهد بود.

ارسال شهرستان ها

با توجه به نوع کالا و در خواست مشتری ارسال کالا با پست،تیپاکس، مراکز باربری و یا پایانه های مسافربری حمل و نقل بین شهری انجام میشود.توجه داشته باشین کارشناسان پیانو بنان درسریع تریت زمان ممکن سفارش شما را به مراکز حمل و نقل میفرستند بنابراین مدت زمان رسیدن کالا به دست شما متفاوت است ولی معمولا بین 24 ساعت تا 48 ساعت خرید شما بدست شما خواهد رسید.

قیمت محصولات

کلیه قیمت ها و وضعیت موجودی کالا که در صفحه لیست محصولات این وب سایت درج شده ،به دو صورت میباشد، در رابطه با کالاهای موجود که قیمت ها بروز است و این فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال تغییرات قیمت ندارد. قیمت های درج شده در سایت فقط زمان ثبت سفارش معتبر هستند و در صورتی که پس از ثبت سفارش دارای تغییر قیمت باشند هرگز مبلغ بیشتر یا کمتری به فاکتور اضافه یا کسر نخواهد شد.اما در رابطه با کالاهایی که علامت تماس جلوی آن ها میباشد،با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مهلت تست و تعویض کالا

پیانو بنان برای کلیه سفارشات مدت  7 روز تست را از زمان تحویل برای شما در نظر گرفته است که بتوانید به راحتی کالای خریداری شده را از نظر سلامت تست نمایید. در صورت عدم سلامت کالا و یا هرگونه نقص فنی در مدت 7 روز امکان تعویض کالا با یک نمونه هم مدل به صورت آکبند امکانپذیر می باشد. بعد از اتمام زمان تست، در صورتی که کالای شما معیوب باشد طبق شرایط گارانتی با آن برخورد خواهد شد. کلیه کالاهای خریداری شده دارای ۱۲ ماه گارانتی با شرایط قید شده در سایت می باشند.

توجه داشته باشید که ساز های چوبی مثل (گیتار،پیانو های آکوستیک،تار تنبک…) قبل از ارسال،از شماره سریال و خود ساز فیلم گرفته میشود و برای شما ارسال میشود.در زمان تحویل از مراکز حمل و نقل(پستچی) حتما ساز را چک کرده و بعد رسید را امضا کرده و تحویل بگیرید،در صورت شکستگی یا هرگونه آسیب بعد ار تحویل کالا طبق شرایط گارانتی با آن برخورد خواهد شد.

آیا میتوان سفارش را لغو یا تغییر داد؟

متاسفانه پس از ثبت نهایی سفارش، امکان لغو و یا تغییر آن وجود ندارد و برای انجام این کار می بایست در ساعات کاری با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل کنید.

تماس برای خرید چیست؟

به علت محدودیت های موجود بر روی برخی کالاها و نوسانات قیمت، بعضی از محصولات در وبسایت با برچسب تماس برای خرید دیده می شوند که برای هماهنگی و خرید آن ها لازم است با کارشناسان بخش فروش تماس بگیرید.

خرید کالای دست دوم و کارکرده

از آنجایی که از هرکدام از کالاهای دست دوم یک عدد موجود است، در ابتدا به صورت تلفنی از وجود کالا اطمینان حاصل کنید. شما میتوانید آن محصول را با پرداخت ۵۰ درصد هزینه خرید به نام خود ثبت نمایید. لازم به ذکر است پس از پرداخت بیعانه برای محصول دست دوم، پیانو بنان وظیفه دارد آنرا برای بمدت یک هفته برای شما به صورت امانت نگهداری کند و در صورتی که پس از مدت ذکر شده نسبت به تسویه حساب کامل اقدام نفرمایید، امتیاز فروش آن محصول مجدادا به پیانو بنان انتقال می یابد.

دریافت شماره حساب برای انتقال وجه به صورت تلفنی خواهد بود و پس از تسویه حساب کامل کالا به آدرس شما ارسال خواهد شد. زمان تحویل کالا به صورت معمول ، مشابه کالاهای دیگر است. مدت زمان ارسال کالا برای تهران 4 ساعت و در دیگر شهر های کشور بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت پس از تسویه حساب، خواهند بود.

درج کالای دست دوم

شما میتوانید کالای دست دوم خود را با شرایط زیر در این فروشگاه اینترنتی آگهی کنید و بفروش برسانید.

• نوع کالا باید دقیقا جزء محصولات موجود در دسته بندی ها و برندهای ثبت شده در پیانو بنان باشد.

• الزاما کالاهای مورد نظر دارای فاکتور خرید به نام فروشنده باشند و هویت فروشنده کالا برای مجموعه پیانو بنان روشن باشد. برای اشخاص شناخته نشده ارائه کارت ملی، شناسنامه یا هر مدرکی که مورد تایید این مرکز باشد الزامی است.

• به منظور تعهدات فروش این مرکز نسبت به کالای دست دوم، تمامی کالاهای دست دوم، پس از هماهنگی با واحد فروش، به آدرس این مرکز ارسال می گردند، تا شرایط تست سلامت دستگاه در واحد فنی تائید گردد. قیمت کارشناسی شده دستگاه پس از تست فنی و بررسی شرایط فیزیکی کالا، به صاحب آن اعلام می شود، و پس از آن نام کالای دست دوم در لیست محصولات قرار خواهد گرفت.